Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya özen gösteren firmamız, değişik filtrelerin birçoğunu içine alan ürünlerimiz ile yüksek kalite, uygun fiyat ilkesini benimsemiştir. Sınırsız kapasite ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin beklentilerini kısa sürede karşılamanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Yüksek kalite anlayışımız, güvenli hizmet ve sizlerinde desteği ile daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Hedef Filtre, kalite, güven, uygulanabilirlik ve innovasyonu kendine misyon olarak seçmiştir. Kaliteli hizmete verdiği önemin bir tezahürü olarak, kalite yönetim sürecini tamamlayan firmamız, ISO 9001: 2008 kalite gereklerini yerine getirmiş ve çalışmalarını ISO 9001: 2000 kalite belgesi ile sertifikalandırmıştır.

Firmamız kendi üretimleri olan hava filtreleri, yağ filreleri, hidrolik filtreleri, yakıt filtreleri, doğalgaz regülatör filtreleri, lpg filtreleri, elektrostatik toz boya filtreleri, toz kumlama filtreleri, panel filtreler, akaryakıt sayaç filtreler, akaryakıt pompa filtreleri, panel filtreleri, seperatör, kurutucu filtreler, radyal tip hava filtreleri ve özel istek üzerine imal etmiş olduğumuz özel filtreler ile sizlerinde hedef filtre olarak hizmetinizdeyiz.